+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети Кам'янець-Подільський купити оптом

Поліетиленові пакети Кам'янець-Подільський

 

Поліетиленові пакети в Кам'янець-Подільський вигідно купувати оптом на виробництві УкрПак. Наше підприємство відоме в Україні, як виробництво, яке виготовляє для різних категорій споживачів широкий асортимент найпопулярніших пакувальних виробів.

 

Компанію УкрПак вибирають, оскільки ми пропонуємо не тільки типову, але і замовну продукцію, в тому числі з друком логотипу, у нас кращі умови в порівнянні з конкурентами. Ми гарантуємо поставки якісних поліетиленових пакетів в Кам'янець-Подільський та Хмельницьку область.

 

Для вас доступні найрізноманітніші модифікації поліетиленових пакетів, які можуть до того ж відрізнятися за розмірами, кольором плівки, прозоростю, товщиною. При необхідності ми наносимо друк логотипу. Весь цикл робіт виконується на власному обладнанні, що є запорукою якості пакувальних виробів.

 

Поліетиленові пакети у місті Кам'янець-Подільський - найпоширеніший варіант упаковки товарів. Для ведення роздрібної торгівлі потрібна велика кількість надійних і недорогих пакувальних виробів. Ми зможемо забезпечити вас цією продукцією, оскільки володіємо достатнім виробничим потенціалом і 10-річним досвідом успішної роботи.

 

Якщо вам потрібно купити поліетиленові пакети в місті Кам'янець-Подільський, зателефонуйте нам ☎ 096-556-72-72, 095-556-72-72, 063-556-72-72. Рекомендуємо замовляти відразу кілька позицій пакувальних виробів, які знадобляться вам для ведення торговельної діяльності.

 

Наші менеджери допоможуть оперативно зроблять прорахунок необхідних вам виробів, підкажуть наявність готових поліетиленових кульків на складі. По електронній пошті на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ви завжди можете скинути нам макет зображення для друку на пакетах, і будь-яку іншу важливу інформацію, яка буде необхідна для обробки вашого замовлення і запуску його у виробництво.

 

При необхідності висилаємо зразки продукції, швидко робимо прорахунок по рекомендованим виробам. Мінімальна партія серійних пакетів - від одного мішка, з логотипом - від 10 тисяч штук. Співпрацювати з нами вигідно, адже у нас найкраща ціна на поліетиленові пакети в місті Кам'янець-Подільський.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022