+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Етапи виробництва поліетиленових пакетів

Багатьох наших замовників, які постійно у нас набувають поліетиленові пакети оптовими партіями, цікавлять технічні особливості виробничого процесу. Фахівці нашої компанії підготували корисну інформацію щодо найбільш важливих технічних операцій, які впливають на якість пакувальних виробів.

 

Виготовлення поліетиленової плівки

 

виробництво поліетиленових пакетів Виготовлення плівки відбувається в спеціальних установках - екструдерах, які у нас мають достатню висоту для нормального охолодження продукції. Розплавлена полімерна маса, видавлюється через отвори, формує рукав плівки, який під напором повітря піднімається до верхньої частини екструдера, охолоджуючись по ходу руху. У верхній частині апарату вийшла плівка розрізається і намотується на барабан. При досягненні розрахункової довжини матеріалу плівка обрізається і починається намотування нового рулону.

 

Для виробництва у нас використовується первинний поліетилен в модифікаціях ПВТ, ПНТ і їх суміш в певних пропорціях для досягнення необхідних замовнику експлуатаційних характеристик. Для виготовлення непрозорої плівки різних колірних відтінків в бункер разом з гранулами засипається барвник. Вміст барвника в виробленому продукті не більше 3%, це не впливає на характеристики міцності матеріалу.

 

Нанесення друку зображення

 

Нанесення малюнка здійснюється за допомогою флексографічних машин. Для флексодруку використовуються спеціальні фарби, які характеризуються високим ступенем адгезії з основним матеріалом. Вони зазвичай розлучаються з допомогою технічного спирту та постійно перемішуються в ємностях обладнання. Ці операції відносяться до підготовчих етапах виробництва поліетиленових пакетів.

 

На відміну від дрібних виробників, які закуповують готову «пофарбовану» плівку або «чисті» пакети і далі наносять малюнок вручну, ми виконуємо всі технологічні операції у себе в цехах. Тому рентабельність виробництва поліетиленових пакетів у нас вище, а собівартість нижча, що дозволяє нам пропонувати конкурентну ціну на поліетиленові кульки в будь-якому місті України.

 

Сварка швів і нарізка на пакети

 

Для формування готових пакетів рулон плівки з нанесеним логотипом подається в пакеторобні машину, яка і починає безпосередній процес виготовлення пакетів. Рулон плівки розрізається під необхідні параметри ширини, формує форму майбутнього пакету і складку нижньої або бічних частин пакета. За допомогою нагрівального преса при постійній температурі 180 С формується донний або бокові шви пакету і рулон заготовок пакета відправляється на наступну операцію.

 

замовити поліетиленові пакети Заготовки пакетів простягаються через оптичний датчик, який визначає початок і закінчення пакета по нанесеному малюнку, потім розкроювальна гільйотина вирізає пакет з заготовки за шаблоном, формує ручку. На цьому процес виробництва поліетиленових пакетів закінчується, вироби проходять контроль якості на міцність швів і відсутність дефектів, пакуються певною кількістю в спеціальні мішки для відправки.

 

Замовити поліетиленові пакети у виробника УкрПак

 

 Безумовно, вам як замовникам не обов'язково знати всі ці тонкощі, оскільки ми виконуємо весь цикл робіт і видаємо готові вироби, гарантуючи їх якість. Головні переваги нашого виробництва поліетиленових пакетів полягають в наступному:

 

оперативність виготовлення будь-якого замовлення;

доступні ціни;

розробка індивідуального дизайну для вашої компанії;

використання новітнього високоякісного обладнання (від етапу виробництва плівки до моменту отримання готових виробів);

виготовлення пакетів великих тиражів;

безпечні, якісні та міцні матеріали;

доставка в будь-яке місто України.

Чекаємо вас в нашому відділі продажів з вашими новими замовленнями.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022