+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети з логотипом оптом

«УкрПак» один з безперечних лідерів на ринку виробництва фірмової поліетиленової продукції. Пакети з логотипом компанії давно стали невід'ємною частиною практично будь-якого підприємства. Не дивно, адже на перший погляд звичайні пакети, є непоганим рекламним майданчиком і, безсумнівно, допоможуть зробити компанію більш впізнаваною на тлі конкурентів. «УкрПак» пропонує флексодрук на пакетах практично будь-якої величини і забарвлення. Така продукція, виконана з високоякісних матеріалів, при її невисокої вартості здатна витримувати досить великі навантаження.

 

Безумовно, яскраві і барвисті поліетиленові пакети з символікою компанії привернуть увагу ваших клієнтів. Наші спеціалісти допоможуть розробити майбутній зовнішній вигляд пакета відповідно до ваших вимог.

 

Виготовлення пакетів з логотипом оптом

 

пакети з логотипом оптом Виробництво поліетиленових пакетів виконується на високоякісному імпортному обладнанні і, проходячи по завершенню контроль якості, продукція виходить міцною, а фарби не стираються і не тьмяніють протягом довгого часу. Виготовлення пакетів може проводитися з різних матеріалів: поліетилену низького, середнього і високого тиску (ПНТ, ПСТ, ПВТ). Наприклад, останній здатний витримати середньої сили навантаження, в той час, як ПНТ має більш високу міцність і зносостійкість.

 

Ми зможемо виготовити пакети на замовлення оптом будь-яких кольорів і форм, а оперативна доставка в усі регіони України дозволить Вам знайти відповідь на питання, чому з кожним днем все більше компаній вибирає «УкрПак». Пакети з логотипом або якимось рекламним повідомленням, яскраві, барвисті і запам'ятовуються рекламний майданчик, широке охоплення аудиторії якої не варто недооцінювати. Це не тільки престижно чи модно, але і викликає довіру клієнтів або партнерів, роблячи Ваш бізнес більш успішним. Виготовлення пакетів будь-якої складності і в будь-яких обсягах з фірмовою символікою може бути виконано в максимально стислі терміни.

 

Ми пропонуємо друк на пакетах: класичні пакети «майка» з логотипом, пакети з вирубною або петлевою ручкою, пакети інших видів. Вся наша продукція відрізняється високою якістю і довговічністю.

 

Недорогі пакети з логотипом на замовлення

 

поліетиленові пакети з логотипом Купити пакети оптом в Україні необхідно тим організаціям, які хочуть запропонувати своїм клієнтам оригінальну і практичну упаковку для товарів. На сьогоднішній день продукти харчування, одяг, взуття, побутова хімія переносяться виключно в такий поклажі. Зручний поліетиленовий пакет дозволяє активно рекламувати торгову марку або продукцію, наділяє упаковку логотипом, контактними даними та кольоровими зображеннями. В результаті ви отримуєте ефективну рекламу за мінімальні кошти.

 

Компанія «УкрПак» - надійний виробник, який пропонує купити поліетиленові пакети оптом з нанесенням логотипу різних видів. Ми ведемо лояльну цінову політику, однак не допускаємо, щоб продукція нашого виробництва виглядала дешево. Щоб домогтися цього, ми застосовуємо якісні сировинні матеріали, передову техніку і кваліфіковану працю.

 

Пакети - недорога альтернатива багатьом іншим рекламним виробам і конструкціям. Вони несуть практичну користь Вашим покупцям, а Вам допомагають розповісти про бренд. При цьому витрати на розробку дизайну мінімальні.

 

Характеристики вибираєте Ви. При цьому можна орієнтуватися на конкурентів, власний фірмовий стиль, шукати нові ідеї. Так як ці вироби виготовляються на замовлення, ми реалізуємо всі Ваші побажання. Для цього у нас в запасі є багато різних матеріалів і способів оформлення. Всі вони коштують відносно дешево.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022