+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети-вкладиші - простий спосіб поліпшити упаковку товарів в коробках

УкрПак пропонує своїм клієнтам, які використовують на виробництві тару з картону, удосконалити даний вид упаковки продукції. Так, дуже часто, продукція, яка складається в картонні ящики, може бути пошкоджена через попадання вологи, грунтово-атмосферних забруднень, або просто зіпсуватись через зберігання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Для того щоб уникнути цієї ситуації, ми рекомендуємо забезпечити коробки додатковим полімерним прошарком. Такі поліетиленові вкладиші не дозволять потрапити всередину ніяким агресивних речовин і вологи. Вони виготовляються строго за розмірами, які необхідні замовнику, тому максимально комфортно розміщуються в коробках без зменшення їх робочого простору.

 

Особливості поліетиленових вкладишів

 

поліетиленові вкладиші Свою назву вони отримали виключно завдяки способу використання. Вони є додатковою упаковкою і розміщуються в коробах і інших ємностях. Основне їхнє завдання - поліпшити показники основної упаковки і надати додаткові важливі властивості, адже якщо мова йде про крафтову тару в різних її варіантах, то її явно необхідно зробити вологостійкою, інакше захистити продукцію не вийде. Пакети-вкладиші також набули широкого поширення в олійно-жировій промисловості. Це пов’язано з тим, що характер продукції допускає можливість виділення липкої або вологої маси з тари при її зберіганні і транспортуванні, а значить, такий осад може розмочити паперову упаковку, і вона просто розірветься, а транспортувати в такому вигляді продукти харчування точно не можна.

 

Пакети-вкладиші можуть бути виготовлені з поліетилену низького і високого тиску. Відповідно, їх властивості будуть різними, в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені.

 

Щоб правильно вибрати матеріал, в першу чергу, потрібно визначитися з тим, яка саме продукція буде в нього пакуватися. Якщо говорити про підприємства харчової промисловості, то найчастіше вкладиші замовляються з поліетилену низького тиску: незважаючи на свою незначно щільність, вони мають високий ступінь гідроізоляції, а також можуть блокувати шкідливі хімічні речовини.

 

Відповідно, використовуючи такі поліетиленові вкладиші, можна бути впевненим, що продукти живлення не будуть зіпсовані при транспортуванні або зберіганні на складських комплексах. Також вкладиші можуть бути використані не тільки для додаткової упаковки, а й безпосередньо у виробничому процесі. У такому випадку мова йде про пакети, які розміщуються в пластикових контейнерах або бочках, в яких виготовляють різноманітні соління та джеми. Вони виконують не тільки роль захисний прошарку, а й полегшує процес фасування готової продукції. Найчастіше поліетиленові вкладиші для даних цілей замовляються з поліетилену високого тиску. Міцний еластичний матеріал, добре переносить значні вагові навантаження, не дає вмісту пролитися в контейнер, а також потрапити всередину нього забруднень.

 

ПВТ вкладиші розміщуються в ємностях, в яких йде засолювання продукції. Крім того, вони незамінні помічники у виробництві мороженої риби і напівфабрикатів, адже така продукція найчастіше транспортується в картонній тарі, а зберігається в холодильному обладнанні. І як підсумок, через постійне появи конденсату, при перепаді температури, продукти примерзають до поверхні. І витягти продукти без верхнього паперового шару тари практично неможливо. А якщо спорудити прошарок між заморожуванням і картоном, то витягти продукцію не складе особливих труднощів.

 

Замовити пакети-вкладиші оптом

 

пакети-вкладиші УкрПак пропонує своїм замовникам вкладиші, виготовлені з різних видів поліетилену, з різними лінійними параметрами. Ми можемо зробити тару щільністю від 7 до 250 мікрон. Вкладиші можуть мати додаткові бічні вкладки (фальци) або донні складки. Такі додаткові зміни конструкції дозволяють досягти необхідної місткості. І тут найголовніше правильно розрахувати розмір і не забути про те, що вкладиші повинні бути об'ємними, а не розкриватися клином. В іншому випадку буде втрачено обсяг.

 

Висота - розмір задається кроком один сантиметр, і варіюється також виходячи з потреб замовника. У цьому параметрі необхідно дотримати значення донної складки - особливо якщо є необхідність повністю вистелити дно пакета по дну контейнера.

 

УкрПак гарантує своїм замовникам оптову поставку якісної полімерної упаковки з дотриманням всіх заявлених характеристик виробів, а доступна ціна вас приємно здивує.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнеры



Следуйте за нами!
Ukrpak © 2022