+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети для аптечних мереж

Поліетиленові пакети, призначені для упаковки продукції, що реалізовується в аптеках, є досить затребуваними, особливо зараз, коли в Україні застосовані карантинні заходи. Дана продукція відрізняється меншими розмірами і місткістю відносно продуктових кульків. Більшість аптек замовляють у нас пакети з нанесеною фірмовою символікою.

 

Пропонуємо ознайомитися з готовими рішеннями по виготовленню поліетиленових пакетів для аптек, та нашими виробничими можливостями з виготовлення пакувальних виробів з нанесенням фірмової символіки.

 

Пакети з логотипом – найкращий варіант пакувальних виробів для реклами аптек

 

пакети з логотипом для аптек Пакети з логотипом - невід'ємна частина кожного аптечного бізнесу. За бажанням замовника крім логотипу на ньому можуть бути також розміщені контактні дані, адреса аптек і т.д. Це дозволяє більш ефективно взаємодіяти з покупцями, до того ж така на перший погляд проста фірмова продукція компанії, як пакети з логотипом, давно довела свою ефективність і як рекламний майданчик. Фірмові пакети для аптек - це зручно, солідно і недорого.

 

Пакети мають такі позитивні характеристики:

 

забезпечують надійний захист медичних товарів від сонячних променів, вологи, а також забруднень;

 

коштують порівняно недорого;

 

їх можна застосовувати в якості носія реклами, якщо надрукувати на них логотип аптечної мережі і контактні дані;

 

привабливий зовнішній вигляд - вони можуть бути повністю прозорим або кольоровим;

 

можливість багаторазового використання;

 

висока міцність продукції - пакети можуть витримувати вантаж в 1000 разів більше, ніж вага самої упаковки;

 

нешкідливість.

 

Ми виготовляємо пакети для аптек за низькими цінами, застосовуючи при цьому сучасне обладнання і абсолютно нешкідливі фарби для друку зображень. Пакети типу «майка» для аптек більш місткі в порівнянні з класичними кульками з вирубними ручками, тому що мають фальци (бічні складки).

 

Чому аптечні мережі замовляють поліетиленові пакети на виробництві УкрПак

 

поліетиленові пакети для аптечних мереж Власне виробництво дозволяє нам виготовляти пакети на замовлення необхідними тиражами за дуже низькими цінами, зберігаючи при цьому високу якість продукції. Ви можете замовити пакети, заповнивши спеціальну форму на сайті, або зв'язатися з нами за телефоном чи електронною поштою.

 

Вся наша робота відкрита і прозора, розрахунок замовлення здійснюється максимально швидко. Всі домовлені ціни залишаються дійсними в момент замовлення, і ви не побачите появи незрозумілої додаткової вартості, як це буває, на жаль, у багатьох наших колег.

 

Компанія УкрПак довгий час зберігає за собою статус одного з лідерів ринку поліетиленової продукції. Ми ретельно перевіряємо використовується сировина, регулярно оновлюємо своє обладнання, дотримуємося встановлені норми і стандарти і можемо гарантувати високу якість всієї представленої продукції. Ми пропонуємо фірмову пакувальну продукцію для аптек, виконану з високоякісних матеріалів.

 

Варто уточнити, що сам малюнок виконується максимум в чотирьох кольорах на ваш вибір. Яскраві пакети з логотипом, ціна на які доступна для будь-якої аптечної мережі, привернуть увагу потенційних клієнтів. Але це не головна перевага фірмової упаковки: вона дозволяє проінформувати величезне число людей про конкретний аптечний бренд. Це позитивно позначається на його впізнаваності і на кінцевого прибутку бізнесу в цілому.

 

Ви можете придбати продукцію, орієнтуючись на наступні параметри:

 

розмір;

 

форма;

 

товщина;

 

об `єм;

 

вантажопідйомність.

 

Зателефонуйте за нашими телефонами і отримаєте детальну консультацію з приводу замовлення будь-яких поліетиленових пакетів для своєї аптечної мережі.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022