+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовляємо пакети з логотипом в Україні прямо з виробництва

У сучасних умовах у кожного підприємства обов'язково повинна продукція зі своїм власним логотипом. Завдяки супутній продукції можна непогано просувати бренд своєї компанії серед потенційних клієнтів. Найбільшу популярність серед такої продукції мають поліетиленові пакети. В Україні вони ефективно використовуються для маркетингових цілей. Вже давно було доведено, що подібного роду розміщення логотипу непогано позначається на популярності самого бренду. Люди набагато краще запам'ятовують назву фірми і рекомендують її своїм оточуючим.

 

Брендовані пакети з логотипом компанії або символікою - ефективно працюючий рекламний інструмент. Без особливих фінансових затрат на пакувальній площі можна розмістити масу корисної для споживачів інформації, розповісти про вашу організацію, послуги та продукти, підвищити впізнаваність бренду.

 

Наскільки дорогими є пакети з логотипом

 

пакети з логотипом Зараз можна досить дешево купити пакети з логотипом в Україні. Вам не доведеться витрачати надто багато коштів. Вам достатньо скористатися послугами виробництва УкрПак. Це дозволить вам купити цілу партію пакувальної продукції з непоганою знижкою. Можна підібрати різні варіації пакетів, які будуть виготовлені в кольорах, в точності відповідних вашій компанії. При бажанні, можна підібрати моделі з різними типами ручок, з унікальним фірмовим друком і необхідними розмірами.

 

Головна причина, чому варто купувати пакети з логотипом на профільному виробництві - можливість заощадити власний час. До того ж, важливо відзначити, що вартість пакетів від виробника не така вже й велика. Що дозволяє придбати їх досить великою партією. Закупівля такого товару зможе підняти успішність вашого торгового підприємства і дозволить створити правильний вектор для майбутнього розвитку. Ви зможете легко обслуговувати клієнтів, демонструючи при цьому з якою турботою ви підходите навіть до дрібниць.

 

На вартість замовлення впливають розмір партії, різноманітність кольорової палітри, складність дизайну і кліше, термін виготовлення. Ми завжди допоможемо підібрати оптимальний варіант навіть при обмеженому бюджеті.

 

Де можна придбати якісні пакети з логотипом в Україні

 

замовити пакети з логотипом Завдяки розширеним потужностям нашого підприємства ми можемо обслуговувати українських клієнтів в максимально короткі терміни. Все залежить від потрібного вам кількості пакетів. Може здатися, що пакет є незначною річчю, що не мають корисних властивостей, але це далеко не так. Над створенням якісних виробів з поліетилену працюють наші кращі фахівці. Саме завдяки їм, наше виробництво дає можливість надати максимально якісні пакети, що будуть привертати увагу людей.

 

Співпраця вибудовується за такою схемою:

 

збираємо попередню інформацію по замовленню: визначаємо цілі і побажання замовника, терміни і бюджетні можливості;

 

домовляємося про всі параметри замовлення;

 

підбираємо матеріал, розмір і формат пакетів, інформаційний зміст і графіку, при необхідності розробляємо макет;

 

готуємо кліше і запускаємо партію пакетів з логотипом в виробництво.

 

Кліше може використовуватися багаторазово: надалі досить просто друкувати чергову партію, що здешевлює та прискорює наступні випуски рекламної продукції.

 

Ми є підприємством повного циклу, де робота з клієнтом йде від першого дзвінка і до видачі готової продукції. Оформити заявку на покупку цілої партії цих виробів можна прямо на веб-сайті. Або ж, ви можете звернутися до співробітників сервісу по телефону, щоб уточнити деталі вашого замовлення.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022