+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

УкрПак: виробництво та продаж пакетів «майок» з фірмовим логотипом

Наша компанія займається виробництвом і продажем пакетів типу «майка» з фірмовими логотипами. Сфера застосування цього виду упаковки дуже широка. Такі пакети є у всіх - їх видають в будь-яких магазинах і бутиках, на ринках. У них упаковують продукти харчування, побутову хімію, коробки з взуттям і технікою, канцелярські товари, їх використовують в побуті.

 

Очевидною перевагою пакетів даного типу є не тільки їх дешевизна, але і велика міцність. Міцності матеріалу вистачає для того, щоб вони могли витримати від 2 до 35 кілограмів ваги, в залежності від підвиду та щільності плівки. Вони виготовляються з поліетилену низького тиску, тому вони дуже недорогі. На такі пакети наносяться фірмові логотипи шляхом флексодруку.

 

Пакети-майки та їх переваги

 

пакети майка Пакети типу "майка" призначені для пакування будь-якого типу продукції. Вони успішно використовуються в якості упаковки для харчових продуктів, а також в них можна переносити будівельні матеріали, видавничі вироби, одяг і взуття. Висота і ширина пакетів при цьому можуть варіюватися.

 

До основних переваг пакетів-майок варто відносити наступне:

 

високу стійкість перед навантаженнями;

 

низьку собівартість продукції, що дозволяє широко використовувати її в сучасній торгівлі;

 

можливість нанесення якісного зображення на поверхню матеріалу під замовлення.

 

ПНТ-майки виробництва УкрПак хоч і є дуже успішні для перенесення важких товарів, але вони вкрай неефективні при контакті з гострими предметами. Головними перевагами цієї пакувальної продукції можна вважати матову поверхню і високу стійкість до розтягування. Однак ці кульки також не дуже доцільно використовувати при створенні дизайнерських пакетів.

 

Поліетиленові пакети майка з ПНТ з фірмовим логотипом

 

На пакети подібного роду наносяться будь-які фірмові логотипи, що допомагає зробити рекламу для одного або декількох брендів відразу. Необхідна якість нанесення фірмового зображення забезпечується на спеціальному обладнанні для флексодруку. Щоб зробити упаковку ваших товарів ще привабливіше, ми надрукуємо на ній ваш фірмовий логотип.

 

пакети майка з логотипом У нас ви можете замовити цілу партію міцних пакетів-майок різних кольорів і розмірів, з логотипами або без. Виготовляються пакети майка на замовлення відповідно до необхідних технологічних параметрів, що дозволяє задовольняти різні потреби наших клієнтів. Весь процес здійснюється за допомогою інноваційного обладнання, що характеризується високою продуктивністю, надійністю і стабільністю. Замовляйте пакети майки на нашому сайті і переконайтеся в високій якості нашої продукції.

 

Пакети майка оптом від виробника з логотипом і без

 

При бажанні ви можете також купити пакети майка оптом на більш вигідних умовах, ніж вам можуть запропонувати інші компанії, що працюють на ринку пакувальної продукції. Крім того, не варто забувати, що ми є прямими виробниками, що дає можливість проконтролювати весь виробничий процес на кожному з його етапів. Вся продукція сертифікована і відповідає всім необхідним нормам і вимогам.

 

Придбати дані пакувальні вироби за найбільш привабливою ціною ви можете вже зараз, звернувшись до фахівців компанії УкрПак. Мінімальний обсяг для замовлення - 5000 шт (без логотипу). При друку кольорового зображення на пакети це число збільшується до 10 000 шт. Доставка даної продукції здійснюється в усі регіони країни. Для великих замовників є безкоштовна доставка по Харкову. Всі подробиці про цю пакувальну продукцію можна уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022