+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Фасувальні пакети оптом за низькою ціною

Сьогодні без пакетів не може обійтися жодна людина, що вже говорити про магазини, торгові мережі, заклади громадського харчування, підприємства. Популярність поліетиленових пакетів пояснює їх лідерську позицію серед різних пакувальних матеріалів. В особливості це стосується пакувальної продукції УкрПак, що реалізується за низькою ціною.

 

Фасувальні пакети оптом

 

фасувальні пакети Ці вироби давно стали звичним атрибутом нашого життя. В універсамах, супермаркетах, великих торговельних мережах фасувальні пакети використовують у величезних кількостях. Вони не передбачені для шкарпетки і витримують лише невелику вагу. Захищають продукти від впливу зовнішнього середовища, забезпечуючи їх збереження. Відрізняються низькою ціною і зручністю у використанні.

 

Ми пропонуємо фасувальні пакети оптом різних видів і розмірів. Фасовка стала вже практично нормою для великих торгових мереж.

 

Фасувальні пакети з ПНТ, тобто поліетилену низького тиску, більш доступні за своєю ціною. Вони мають досить хорошими показниками міцності. Поліетилен має матову поверхню і володіє шарудить ефектом.

 

Затребуваність пакетів пояснюється їх перевагами:

 

- висока стійкість до механічних навантажень, пошкоджень, розтягування;

- здатність витримувати перепади температур, не втрачаючи своїх властивостей;

- прозорість, яка полегшує сортування, розфасовку в магазинах, на підприємствах, на складах;

- герметичність при Запевняю або навіть зав'язуванні;

- стійкість до вологи, жирів, цвілі і грибків;

- можливість нанесення логотипу або будь-якого іншого зображення за допомогою друку;

- «копійчана» ціна.

 

Про фасувальні пакети Укрпак

 

виробництво фасувальних пакетів Купити фасувальні пакети оптом у нас - правильне рішення: робота з безпосереднім виробником забезпечує не тільки найнижчі ціни, що не завищені накрутками посередників, а й найбільш оперативну доставку.

 

Фасувальні пакети оптом в Україні від компанії «УкрПак» - це, в першу чергу, товар, що зарекомендував себе на ринку за свої високі експлуатаційні характеристики, а в другу - вигідні ціни для оптових покупців. Ми пропонуємо різні варіанти фасувальних пакетів з поліетилену, кожен з яких передбачає застосування для певних цілей. Наша продукція є міцною і надійною. Ви можете замовити у нас пакети фасувальні в будь-яких кількостях.

 

У нас ви можете купити пакети, які оптимально відповідають вашим завданням:

 

фасувальні кульки в стопі використовуються для індивідуальної упаковки хлібобулочних виробів, пельменів, сипучих і інших товарів;

фасувальні пакети в рулоні з відривною перфорацією використовуються, в основному, в універсамах і супермаркетах;

фасувальні кульки різної конфігурації з фальцами і без них використовуються для різних цілей в будівництві, хімічній та легкій промисловості та інших сферах.

 

Зі складу можна купити серійні фасувальні пакети оптом без друку або зі стандартним (серійним) зображенням або ж замовити фасувальні пакети за індивідуальним дизайном з вашим логотипом або рекламною інформацією.

 

У нашій компанії є будь-яка фасовка: від маленьких серійних пакетів до промислових пакетів для великогабаритних і нестандартних виробів.

 

Ми пропонуємо вашій увазі прозорі фасувальні пакети низького тиску (ПНТ). Підходять для фасування і упаковки продуктів харчування. Придбати зручно в тому випадку, коли ви працюєте з макаронами, цукерками, хлібом. Втім, їх можна придбати для роботи з будь-якими іншими харчовими продуктами. Ви можете замовити поліетиленові фасувальні пакети оптом різних розмірів. Вони безпечні в експлуатації і відповідають гігієнічним нормам.

 

Нагадуємо, що практично будь-який вид продукції ми можемо зробити за індивідуальними параметрами під замовлення.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022