+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети різних розмірів від виробника

Легкі і зручні, пакети з поліетилену вже давно увійшли в повсякденне життя людини. Завдяки простоті і своїм унікальним властивостям поліетиленові кульки різних форм і розмірів використовуються не тільки у торгівельній сфері. Область застосування варіюється від побутового використання до барвистої упаковки подарунків.

 

Пакети з поліетилену ідеально підходять для фасування, зберігання і реалізації товарів різного призначення. Це незамінний товар для будь-яких магазинів - супермаркетів, бутиків, універсамів, магазинів подарунків, господарських відділів та ін.

 

УкрПак пропонує найширший асортимент поліетиленових пакетів різних кольорів і розмірів. Крім того, на відміну від інших виробничих та торгівельних компаній, ми пропонуємо якісну продукцію за низькою ціною.

 

Види поліетиленових пакетів

 

поліетиленові пакети Поліетиленові пакети відрізняють наступні якості:

 

- високий рівень міцності, довговічність, зносостійкість;

 

- не пропускають воду, пил, бруд;

 

- компактність при зберіганні;

 

- низька вартість;

 

- цікавий дизайн;

 

- універсальність (підходять як для повсякденного використання, так і для продажів у магазинах).

 

На виробництві УкрПак представлені найпопулярніші види кульків з поліетилену. Так, пакети майка малих і великих розмірів, що випускаються на нашому виробництві, застосовуються для зберігання, пакуування або перенесення продуктів харчування або товарів з великим об'ємом.

 

 «Майка» - це стандартний варіант для супермаркетів і продуктових магазинів. Ми їх випускаємо з поліетилену низького тиску і наносимо зображення за допомогою флексоформ. У будівельних гіпермаркетах, при продажу автозапчастин, в деяких взуттєвих магазинах використовують кульки великих розмірів. УкрПак виготовляє їх з високоякісного поліетилену, і вони розраховані на перенесення до 25 кг об'ємного вантажу.

 

поліетиленові пакети банан Пакети банан служать для упаковки брендового товару, використовуються в якості сувенірної продукції, допомогають презентабельно упакувати товар. Вони досить часто використовуються для реклами: в них досить зручно передавати клієнтам друковану рекламну інформацію або подарунки.

.

Маленькі пакети з вирубною ручкою можна зустріти в аптеках і подарунково-сувенірному бізнесі. Середні розміри можуть стати в нагоді під час презентацій, виставок, корпоративних заходів та інших акцій, де не менше, ніж вміст, важливо зображення на стінках кулька. Великі пакети банан замовляються фірмовими магазинами одягу та взуття.

 

Фасувальні пакети зазвичай мають невеликі розміри та об’єм. Вони використовуються для швидкої і дешевої упаковки. Вважається, що ці пакувальні вироби набагато дешевше всіх інших пакетів.

 

Замовити пакети від виробника за низькою ціною

 

Власне виробництво робить можливим виготовлення фірмових пакетів всіляких розмірів. На УкрПак можна замовити як великі пакети з посиленими ручками і товстими стінками, так і невеликі пакетики. Зручність, якість і взаємовигідне співробітництво зробили УкрПак одним з лідерів продажів в Україні в даному сегменті ринку.

 

У нас ви можете придбати відразу декілька варіантів пакувальної продукції різних видів та розмірів. Поліетиленові пакети УкрПак замовляють клієнти зі всієї України, оскільки ми пропонуємо доступні ціну за кульки гарної якості.

 

Вибираючи варіант співробітництва з надійним виробником, що має статус національного, ви отримаєте для себе вигідні умови і зручність в обслуговуванні. Отримати продукцію ви можете як на складі підприємства, або у власному місті, замовивши доставку.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022