+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Біорозкладні пакети оптом від виробника

Ні для кого не секрет, що звичайний поліетилен може довгий час не руйнуватися, що негативним чином позначається на довкіллі. Споживання поліетиленових пакетів в мегаполісі досягає великих обсягів.

 

Переробка відходів може практично повністю вирішити екологічну проблему, але, на жаль, в даний час система збору не є ідеальною, тому для зменшення антропогенного навантаження необхідно використовувати виробництво біорозкладних пакетів. На відміну від звичайного поліетилену цей різновид сучасної упаковки має спеціальний склад, який в природних умовах піддається розкладанню за більш короткий термін.

 

Всю біоразкладну пакувальну продукцію ви завжди можете придбати оптом на виробництві УкрПак.

 

Подібність і відмінності поліетиленових і біорозкладних пакетів

 

біорозкладні пакети Від звичайного поліетилену біопакети практично нічим не відрізняються, в тому числі і виробництвом. Єдина відмінність полягає в тому, що до складу виробів додаються спеціальні окислювальні добавки, що прискорюють розкладання штучного матеріалу.

 

Істинно екологічними біо-пакетами зазвичай вважаються пакети з крохмалю, купити які ви також можете на нашому виробництві. Перевага таких виробів полягає в тому, що їх склад створений для того, щоб упаковка могла розкластися максимально природно в результаті її утилізації мікроорганізмами.

 

Такі біорозкладні пакети, виробництво яких налагоджено у нас, прийнято вважати найбільш екологічними. За своєю собівартістю пакувальна продукція, що здатна біоразкладатися, виходить приблизно на 10% -15% дорожче, ніж вироби зі звичайного поліетилену. Однак в цьому випадку, замовляючи екологічний товар, ви у своїх споживачів заробите собі додаткові очки.

 

Використання біорозкладних пакетів - це нова епоха в сфері пакувальних технологій в Україні. Утилізація поліетиленових виробів в якості способу вторинної переробки є ефективним методом у боротьбі із забрудненням навколишнього середовищем. В Європі цей напрям знайшов широке поширення і це  принесло помітні результати. Однак в нашій країні він поки ще не набув широкого розповсюдження.

 

Виробництво УкрПак зі свого боку робить все для того, щоб відновити природний кругообіг у природі, не дозволяючи звичайному поліетилену накопичуватися всередині ґрунту. Вироблена нами продукція здатна витримувати значну вагу. Дізнатися вартість біорозкладних пакетів ви можете за допомогою фахівців нашого відділу продажів.

 

Чому вам варто замовити біорозкладні пакети у нас

 

замовити біорозкладні пакети Компанія УкрПак відноситься до тих нечисленних підприємствам, які виготовляють упаковку високої якості, що здатна до біологічного руйнування. Ми чимало часу працюємо на ринку упаковки і прекрасно знаємо сучасні тенденції та потреби клієнтів, тому пропонуємо комерційно привабливу пакувальну продукцію.

 

З явних переваг нашої компанії необхідно виділити наступне. Завдяки наявності власного виробництва та сучасним технологіям, наше підприємство отримало можливість виготовляти унікальну продукцію і персоналізувати її під вимоги клієнтів.

 

Ми закріплюємо особистого менеджера за кожним замовником. Подібний підхід дозволяє вирішувати проблеми клієнтів не тільки оперативно, але і ефективно.

 

Наш товар відповідає всім необхідним нормам і вимогам, що забезпечує високу якість і надійність продукції, що виготовляється. Біорозкладні пакети мають прийнятні ціни. У нас ви отримуєте продукт без посередників і прихованих платежів.

 

Якщо у вас виникли питання з приводу біорозкладної пакувальної продукції, то рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022