+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові мішки для будівельного сміття

Сьогодні на ринку представлено безліч виробів з поліетилену, здатних спростити як життя звичайної людини, так і роботу великої компанії. У цьому списку особливе місце займають мішки з поліетилену, які завдяки своїм високим експлуатаційними властивостями активно використовуються в побуті, сільському господарстві, промисловості, торгівлі, у роботі комунальних служб і т.д.

 

Міцні мішки від компанії УкрПак вирішують проблему збору та виносу будівельного сміття після ремонту. Ми реалізуємо продукцію власного виробництва за чесною ціною.

 

Поліетиленові мішки від виробника

 

поліетиленові мішки Основні характеристики мішків, що виготовляються у нас, - міцність, витривалість, високі експлуатаційні властивості. Серед них:

 

1. Можливість багаторазового використання.

 

2. Безпека для людини і оточення.

 

3. Захист від поширення неприємних запахів в приміщенні.

 

4. Водонепроникність, герметичність, еластичність.

 

Наші мішки знадобляться вам для зберігання побутового нехарчового сміття, на суботниках для збору листя і сипучих відходів.

 

Ми випускаємо пакувальну продукцію з поліетилену різної щільності і вантажопідйомності. Остаточний вибір залежить від поставлених завдань і обсягу роботи. Незалежно від категорії мішків, вони є багатоцільового використання і допоможуть вам надійно ізолювати пилові, гігроскопічні відходи, навіть, якщо що вони мають неприємний запах. Ретельно упаковане сміття легко транспортується до місця утилізації.

 

Причини купити поліетиленові мішки саме у нас

 

купити поліетиленові мішки Ми пропонує всім бажаючим купити поліетиленові мішки будь-яких видів і будь-якої щільності. Представлена в нашому каталозі продукція володіє наступними незаперечними перевагами:

 

компактними розмірами і малою вагою;

 

підвищеною міцністю;

 

стійкістю до механічних пошкоджень, пилу і вологи;

 

зручністю при експлуатації.

 

На окрему увагу заслуговує низька ціна, яка дозволяє придбати упаковку без особливого збитку для бюджету. Беручи до уваги, що ви буде замовляти продукцію безпосередньо у виробника, то для вас купити поліетиленові мішки для сміття буде дуже вигідно.

 

Наша компанія довгий час працює над удосконаленням продукції, що поставляється на ринок України. Завдяки новітнім розробкам і сучасному обладнанню, ми домоглися значних результатів і сьогодні пропонуємо купити поліетиленові мішки високої якості будь-якого розміру з унікальним дизайном.

 

У своїй роботі ми використовуємо як первинну, так і вторинне сировину, створюючи продукцію різної щільності для будь-яких потреб споживача. Друга категорія товарів практично не відрізняється за показниками надійності і довговічності, зате обходиться в рази дешевше, що робить поліетиленові мішки доступними всім замовникам.

 

Ще одна унікальна пропозиція від УкрПак - можливість купити поліетиленові мішки, виготовлені за індивідуальними параметрами. Вам потрібно лише визначитися з поставленими цілями і назвати потрібні характеристики: розміри і обсяг, колір, вантажопідйомність і т.д.

 

Таким чином, наші клієнти отримують:

 

впевненість у високій якості придбаної продукції;

 

безпечну для використання упаковку;

 

оперативну доставку за вказаною адресою;

 

ціни виробника;

 

ввічливе обслуговування та індивідуальний підхід;

 

розмір і ціни на поліетиленові мішки;

 

кольори за бажання замовника.

 

Ви можете придбати велику партію мішків з поліетилену для будівельного сміття за невисокою вартістю, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номерами, що наведено на контактній сторінці. Звертайтеся до нас з будь-яких питань, що стосуються нашої продукції та можливості співпраці з нами.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022